Czas i koszty dostawy

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

rodzaj przesyłki

forma płatności

kwota brutto

Kurier GLS

przedpłata

15,50

Kurier GLS

płatność za pobraniem

18,00

Odbiór osobisty

przedpłata

0,00

Odbiór osobisty

płatność za pobraniem

0,00

 

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 4-7 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Szczegółowe informacje o dostawie na terenie Polski:

 

  • Kurier firmy GLS podejmuje dwie próby doręczenia zamówienia. Pierwsza próba doręczenia ma miejsce następnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia z magazynu. Otrzymają Państwo informację na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia ze szczegółami dotyczącymi paczki.
  • Przesyłki kurierskie są dostarczane w dni roboczew godzinach 8:00 - 16:00. Przed doręczeniem przesyłki kurier zazwyczaj kontaktuje się z odbiorcą telefonicznie.
  • Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, zostawi awizo. Posiada ono podstawowe informacje, a także informacje kontaktowe GLS. Otrzymają Państwo także wiadomość sms z informacjami o nieudanej próbie doręczenia paczki i terminie kolejnej dostawy.
  • Powtórne doręczenie będzie realizowane jeśli nie można pozostawić paczki pod adresem doręczenia, a także w sąsiedztwie oraz jeżeli nie ma punktu odbioru zwanego ParcelShop w pobliżu. Po pierwszej próbie doręczenia przesyłki kurier ma prawo pozostawić ją bowiem w punkcie ParcelShop, odbiór paczki możliwy jest wówczas w każdy dzień roboczy oraz w sobotę do godziny 18-stej. W innym przypadku kurier GLS będzie postępował tak, jak przy pierwszej próbie dostawy.
  • Jeżeli doręczenie przesyłki nadal nie jest możliwe, GLS przekaże paczkę z powrotem do filii, następnie zostanie ona zwrócona do naszego magazynu.
  • Istniej możliwość samodzielnego monitorowania, śledzenia przesyłki na stronie:

 

https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl